Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
21 jan 20:00 KNV.Keerbergen RESERVEN Sp.Rotselaar RESERVEN
21 jan 20:30 KWB Scherpenheuvel VETERANEN Sp.Rotselaar VETERANEN
22 jan 9:30 KFC.Eppegem GEW. U7 A Sp.Rotselaar GEW. U7 A
22 jan 9:30 RWL.Sport GEW. U7 C Sp.Rotselaar GEW. U7 C
22 jan 9:30 Sp.Rotselaar GEW. U6 A BHS.United GEW. U6 A
22 jan 9:30 Sp.Rotselaar PROV. U9 A VC.Houtem-Oplinter PROV. U9 A
22 jan 9:30 Sp.Rotselaar PROV. U9 B VC.Houtem-Oplinter PROV. U9 B
22 jan 9:30 K.St.Haasrode PROV. U8 A Sp.Rotselaar PROV. U8 A
22 jan 9:30 K.St.Haasrode PROV. U8 B Sp.Rotselaar PROV. U8 B
22 jan 9:30 Sp.Rotselaar U6 B BHS.United U6 C
22 jan 10:00 Sp.Rotselaar PROV. U11 A Eendr.Mazenzele Opwijk PROV. U11 A
22 jan 10:00 Sp.Rotselaar PROV. U10 A VC.Houtem-Oplinter PROV. U10 A
22 jan 10:00 KDN.United U15 Sp.Rotselaar U15 B
22 jan 11:00 Sp.Rotselaar PROV. U13 A OHR.Huldenberg PROV. U13 A
22 jan 11:00 Sp.Rotselaar PROV. U12 A K.St.Haasrode PROV. U12 A
22 jan 11:15 KFC.Rap.Wezemaal U17 A Sp.Rotselaar U17 B
22 jan 11:30 Sp.Rotselaar GEW. U11 B VK.Holsbeek GEW. U11
22 jan 11:30 Sp.Rotselaar GEW. U11 C SK.Rummen GEW. U11
22 jan 13:00 Oud-Heverlee Leuven GEW. U7 C Sp.Rotselaar GEW. U7 B
22 jan 13:00 Sp.Rotselaar U12 B FC.Moorsel U12
22 jan 13:00 Sp.Rotselaar U13 B Cr.Vissenaken U13 A
22 jan 13:00 Sp.Rotselaar U15 C BHS.United U15 B
22 jan 13:30 KFC.Rap.Wezemaal GEW. U8 B Sp.Rotselaar GEW. U8 C
22 jan 15:00 KV.Tervuren-Duisburg PROV. U17 A Sp.Rotselaar PROV. U17 A
22 jan 15:00 Sp.Rotselaar U10 B SK.Plenke Werchter U10
22 jan 15:00 Sp.Rotselaar U13 C KNV.Keerbergen U13 A
22 jan 17:00 L.Teralfene PROV. U21 Sp.Rotselaar PROV. U21 A
23 jan 9:30 K.St.Haasrode PROV. U15 A Sp.Rotselaar PROV. U15 A
23 jan 11:15 K.Eur.90 Kraainem GEW. U21 Sp.Rotselaar GEW. U21 B
28 jan 20:30 Sp.Rotselaar RESERVEN KFC.Herent RESERVEN
28 jan 20:30 F.C. Groene Heide Rillaar VETERANEN Sp.Rotselaar VETERANEN
29 jan 9:30 KNV.Keerbergen GEW. U11 B Sp.Rotselaar GEW. U11 B
29 jan 9:30 SK.Deurne GEW. U11 Sp.Rotselaar GEW. U11 C
29 jan 9:30 Sp.Rotselaar GEW. U7 A KNV.Keerbergen GEW. U7
29 jan 9:30 Sp.Rotselaar GEW. U7 B KVC.Haacht GEW. U7 A
29 jan 9:30 SC.Out-Hoegaarden PROV. U12 A Sp.Rotselaar PROV. U12 A
29 jan 9:30 Sp.Rotselaar PROV. U8 A KVC.Haacht PROV. U8 A
29 jan 9:30 Sp.Rotselaar PROV. U8 B KVC.Haacht PROV. U8 B
29 jan 9:30 KVC.Haacht U12 B Sp.Rotselaar U12 B
29 jan 9:30 Sp.Rotselaar U17 B FC.Moorsel U17
29 jan 11:00 Sp.Rotselaar GEW. U8 C KVC.Haacht GEW. U8 C
29 jan 11:00 Sp.Rotselaar GEW. U7 C VK.Linden GEW. U7 B
29 jan 11:00 KNV.Keerbergen U10 Sp.Rotselaar U10 B
29 jan 11:15 SC.Out-Hoegaarden PROV. U10 Sp.Rotselaar PROV. U10 A
29 jan 11:15 SC.Out-Hoegaarden PROV. U9 A Sp.Rotselaar PROV. U9 A
29 jan 11:15 SC.Out-Hoegaarden PROV. U9 B Sp.Rotselaar PROV. U9 B
29 jan 11:30 Sp.Rotselaar PROV. U17 A KVC.Haacht PROV. U17 A
29 jan 12:30 Sp.Rotselaar PROV. U15 A VK.Liedekerke PROV. U15
29 jan 12:30 KNV.Keerbergen U6 Sp.Rotselaar U6 B
29 jan 13:00 KAC.Betekom PROV. U11 A Sp.Rotselaar PROV. U11 A
29 jan 13:30 Sp.Rotselaar GEW. U21 B SC.Out-Hoegaarden GEW. U21 B
29 jan 13:30 KVC.Kessel-Lo 2000 GEW. U6 Sp.Rotselaar GEW. U6 A
29 jan 14:30 KFC.Sp.Haacht Statie U13 Sp.Rotselaar U13 C
29 jan 14:45 Sp.Rotselaar PROV. U21 A KVC.Kessel-Lo 2000 PROV. U21
29 jan 15:00 KFC.Diest U13 B Sp.Rotselaar U13 B
29 jan 15:30 Sp.Rotselaar PROV. VROUWEN R.W.D.M.Girls PROV. VROUWEN C
29 jan 15:30 KNV.Keerbergen U15 B Sp.Rotselaar U15 B
29 jan 17:00 Sp.Rotselaar 1 B KFC.Herent 1 B
29 jan 19:15 Sp.Rotselaar 1 A KVC.Kessel-Lo 2000 1 A
30 jan 9:30 KVC.Kessel-Lo 2000 PROV. U13 A Sp.Rotselaar PROV. U13 A
30 jan 11:15 KVC.Haacht U15 B Sp.Rotselaar U15 C
2 feb 20:00 RC.Butsel 1 A Sp.Rotselaar 1 A
2 feb 21:00 FC MACHELEN PROV. VROUWEN Sp.Rotselaar PROV. VROUWEN
4 feb 20:30 Sp.Rotselaar VETERANEN F.C. Groene Heide Rillaar VETERANEN
5 feb 9:30 KFC.Herent GEW. U7 B Sp.Rotselaar GEW. U7 A
5 feb 9:30 Cr.Vissenaken GEW. U7 B Sp.Rotselaar GEW. U7 C
5 feb 9:30 HO.Veltem GEW. U7 A Sp.Rotselaar GEW. U7 B
5 feb 9:30 Sp.Rotselaar GEW. U6 A Sporting Kampenhout GEW. U6 A
5 feb 9:30 Sp.Rotselaar U6 B Sporting Kampenhout U6 B
5 feb 10:00 Sp.Rotselaar PROV. U11 A BOKA United PROV. U11 A
5 feb 10:00 Sp.Rotselaar PROV. U10 A L.Teralfene PROV. U10
5 feb 11:00 Sp.Rotselaar PROV. U13 A KFC.Meise PROV. U13 A
5 feb 11:00 Sp.Rotselaar PROV. U12 A SAJ Mollem VW PROV. U12 A
5 feb 11:30 Sp.Rotselaar GEW. U11 B KFC.Herent GEW. U11 B
5 feb 11:30 Sp.Rotselaar GEW. U11 C SC.Aarschot GEW. U11 B
5 feb 13:00 K.St.Haasrode PROV. U17 A Sp.Rotselaar PROV. U17 A
5 feb 13:00 Sp.Rotselaar U12 B KFC.Werchter U12 B
5 feb 13:00 Sp.Rotselaar U13 B Boutersem United U13 A
5 feb 13:00 Sp.Rotselaar U15 B KFC.Werchter U15
5 feb 14:00 VC.Houtem-Oplinter PROV. U15 A Sp.Rotselaar PROV. U15 A
5 feb 14:45 K.St.Haasrode RESERVEN A Sp.Rotselaar RESERVEN
5 feb 15:00 VK.Holsbeek GEW. U8 B Sp.Rotselaar GEW. U8 C
5 feb 15:00 Sp.Rotselaar U10 B SMS.Lubbeek U10
5 feb 15:00 Sp.Rotselaar U13 C KFC.Herent U13 C
5 feb 16:00 KFC.Meise PROV. U21 A Sp.Rotselaar PROV. U21 A
5 feb 16:30 KFC.Herent U17 B Sp.Rotselaar U17 B
5 feb 16:45 Sp.Rotselaar U15 C KFC.Herent U15 B
5 feb 17:00 HO.Bierbeek GEW. U21 Sp.Rotselaar GEW. U21 B
5 feb 19:30 K.St.Haasrode 1 A Sp.Rotselaar 1 A
11 feb 20:00 Remy Boys Wijgmaal VETERANEN Sp.Rotselaar VETERANEN
11 feb 20:30 Sp.Rotselaar RESERVEN KFC.Sp.Haacht Statie RESERVEN
12 feb 9:30 KVC.Kessel-Lo 2000 GEW. U11 B Sp.Rotselaar GEW. U11 B
12 feb 9:30 Sp.Rotselaar GEW. U7 A K.Eur.90 Kraainem GEW. U7 A
12 feb 9:30 Sp.Rotselaar GEW. U7 B KAC.Betekom GEW. U7 A
12 feb 9:30 KVC.Haacht PROV. U12 A Sp.Rotselaar PROV. U12 A
12 feb 9:30 Oud-Heverlee Leuven PROV. U11 C Sp.Rotselaar PROV. U11 A
12 feb 9:30 OHR.Huldenberg PROV. U9 A Sp.Rotselaar PROV. U9 A
12 feb 9:30 OHR.Huldenberg PROV. U9 B Sp.Rotselaar PROV. U9 B
12 feb 9:30 Sp.Rotselaar PROV. U8 A KAC.Betekom PROV. U8 A
12 feb 9:30 Sp.Rotselaar PROV. U8 B KAC.Betekom PROV. U8 B
12 feb 9:30 SK.Nossegem U12 A Sp.Rotselaar U12 B
12 feb 9:30 RWL.Sport U13 B Sp.Rotselaar U13 C
12 feb 10:00 KDN.United U17 Sp.Rotselaar U17 B
12 feb 11:00 Sp.Rotselaar GEW. U8 C FOOTBALL GIRLS LEUVEN GEW. U8 M
12 feb 11:00 Sp.Rotselaar GEW. U7 C VC.Bekkevoort GEW. U7 B
12 feb 11:00 RWL.Sport PROV. U10 Sp.Rotselaar PROV. U10 A
12 feb 11:15 Oud-Heverlee Leuven U13 D Sp.Rotselaar U13 B
12 feb 11:30 Sp.Rotselaar PROV. U17 A RWL.Sport PROV. U17 A
12 feb 12:00 RWL.Sport GEW. U11 C Sp.Rotselaar GEW. U11 C
12 feb 12:45 KSC.Keerbergen U6 Sp.Rotselaar U6 B
12 feb 13:00 Oud-Heverlee Leuven GEW. U6 A Sp.Rotselaar GEW. U6 A
12 feb 13:00 Sp.Rotselaar PROV. U15 A KAC.Betekom PROV. U15 A
12 feb 14:00 Sp.Rotselaar GEW. U21 B Boutersem United GEW. U21
12 feb 14:45 VC.Bertem-Leefdaal PROV. U13 A Sp.Rotselaar PROV. U13 A
12 feb 15:00 RWL.Sport U15 B Sp.Rotselaar U15 B
12 feb 15:00 KAC.Betekom U15 C Sp.Rotselaar U15 C
12 feb 16:15 Sp.Rotselaar PROV. U21 A Eendr.Mazenzele Opwijk PROV. U21
12 feb 18:00 Sp.Rotselaar 1 B Eendr.Eizer
12 feb 20:15 Sp.Rotselaar 1 A KFC.Baal
13 feb 9:30 KAC.Betekom U10 C Sp.Rotselaar U10 B
16 feb 19:00 Sp.Rotselaar U15 B KSC.Keerbergen U15
18 feb 20:00 KV.Tremelo RESERVEN Sp.Rotselaar RESERVEN
18 feb 20:30 BOKA United PROV. U21 Sp.Rotselaar PROV. U21 A
18 feb 20:30 Sp.Rotselaar VETERANEN Dry Eyckenboys VETERANEN
19 feb 9:30 Sp.Rotselaar GEW. U6 A K.Ol.Wijgmaal GEW. U6
19 feb 9:30 Sp.Rotselaar PROV. U9 A VC.Bertem-Leefdaal PROV. U9 A
19 feb 9:30 Sp.Rotselaar PROV. U9 B VC.Bertem-Leefdaal PROV. U9 B
19 feb 9:30 Sp.Rotselaar U6 B KFC.Baal U6
19 feb 10:00 KDN.United GEW. U7 Sp.Rotselaar GEW. U7 C
19 feb 10:00 Sp.Rotselaar PROV. U11 A K.St.Haasrode PROV. U11 A
19 feb 10:00 Sp.Rotselaar PROV. U10 A Asse-Zellik 2002 PROV. U10 A
19 feb 11:00 KFC.Werchter GEW. U7 Sp.Rotselaar GEW. U7 B
19 feb 11:00 Sp.Rotselaar PROV. U12 A HO.Veltem PROV. U12 A
19 feb 11:30 Sp.Rotselaar GEW. U11 C KVK.Tienen GEW. U11 M
19 feb 11:45 Oud-Heverlee Leuven GEW. U21 C Sp.Rotselaar GEW. U21 B
19 feb 11:45 KVC.Kessel-Lo 2000 PROV. U8 A Sp.Rotselaar PROV. U8 A
19 feb 11:45 KVC.Kessel-Lo 2000 PROV. U8 B Sp.Rotselaar PROV. U8 B
19 feb 12:00 K.Ol.Wijgmaal GEW. U7 B Sp.Rotselaar GEW. U7 A
19 feb 13:00 Oud-Heverlee Leuven PROV. U15 B Sp.Rotselaar PROV. U15 A
19 feb 13:00 Sp.Rotselaar U15 B VK.Holsbeek U15 B
19 feb 14:00 VC.Bertem-Leefdaal PROV. U17 A Sp.Rotselaar PROV. U17 A
19 feb 15:00 Sp.Rotselaar U10 B BHS.United U10 B
19 feb 15:00 Sp.Rotselaar U13 C Oud-Heverlee Leuven U13 C
19 feb 15:15 Sp.Rotselaar U15 C K.Ol.Wijgmaal U15 B
19 feb 16:15 Sp.Rotselaar PROV. VROUWEN FC.Moorsel PROV. VROUWEN
19 feb 18:00 Sp.Rotselaar 1 B HO.Bierbeek 1 B
19 feb 20:15 Sp.Rotselaar 1 A KCVV.Elewijt 1 A
20 feb 11:15 KNV.Keerbergen U17 Sp.Rotselaar U17 B
25 feb 20:30 Sp.Rotselaar PROV. U21 A SC.Out-Hoegaarden PROV. U21 A
25 feb 20:30 Sp.Rotselaar VETERANEN Nelly Boys Rillaar VETERANEN
26 feb 15:30 Sp.Rotselaar PROV. VROUWEN Sp.Heide Linter PROV. VROUWEN
26 feb 17:00 Sp.Rotselaar 1 B FC.Tildonk
26 feb 19:30 Sp.Rotselaar 1 A ERC.Hoeilaart 1 A
4 mrt 20:00 VC Winge VETERANEN Sp.Rotselaar VETERANEN
5 mrt 9:30 Sp.Rotselaar GEW. U7 A Oud-Heverlee Leuven GEW. U7 B
5 mrt 9:30 Sp.Rotselaar GEW. U7 B KVC.Kessel-Lo 2000 GEW. U7 B
5 mrt 9:30 KVC.Haacht GEW. U6 Sp.Rotselaar GEW. U6 A
5 mrt 9:30 KFC.Diest PROV. U13 A Sp.Rotselaar PROV. U13 A
5 mrt 9:30 Eendr.Mazenzele Opwijk PROV. U12 A Sp.Rotselaar PROV. U12 A
5 mrt 9:30 KVC.Kessel-Lo 2000 PROV. U11 A Sp.Rotselaar PROV. U11 A
5 mrt 9:30 Sp.Rotselaar PROV. U8 A OHR.Huldenberg PROV. U8 A
5 mrt 9:30 Sp.Rotselaar PROV. U8 B OHR.Huldenberg PROV. U8 B
5 mrt 9:30 KFC.Werchter U6 Sp.Rotselaar U6 B
5 mrt 9:30 Sp.Rotselaar U17 B Vilvoorde City U17
5 mrt 10:00 KVK.Tienen PROV. VROUWEN C Sp.Rotselaar PROV. VROUWEN
5 mrt 10:00 SC.Aarschot PROV. U9 A Sp.Rotselaar PROV. U9 A
5 mrt 10:00 SC.Aarschot PROV. U9 B Sp.Rotselaar PROV. U9 B
5 mrt 11:00 BHS.United GEW. U11 B Sp.Rotselaar GEW. U11 B
5 mrt 11:00 Sp.Rotselaar GEW. U8 C SNA.Keiberg GEW. U8 D
5 mrt 11:00 Sp.Rotselaar GEW. U7 C KFC.Rap.Wezemaal GEW. U7
5 mrt 11:00 V.Hofstade U10 Sp.Rotselaar U10 B
5 mrt 11:15 KVC.Sterrebeek U12 A Sp.Rotselaar U12 B
5 mrt 11:30 Sp.Rotselaar PROV. U17 A HO.Veltem PROV. U17 A
5 mrt 12:30 KFC.Sp.Haacht Statie U15 Sp.Rotselaar U15 C
5 mrt 13:00 KFC.Diest GEW. U11 C Sp.Rotselaar GEW. U11 C
5 mrt 13:00 Sp.Rotselaar PROV. U15 A KVC.Kessel-Lo 2000 PROV. U15 A
5 mrt 13:00 SC.Out-Hoegaarden U13 B Sp.Rotselaar U13 B
5 mrt 14:00 Sp.Rotselaar GEW. U21 B FC.Moorsel GEW. U21
5 mrt 14:30 KSC.Keerbergen U15 Sp.Rotselaar U15 B
5 mrt 14:45 KVC.Haacht RESERVEN Sp.Rotselaar RESERVEN
6 mrt 9:30 KVC.Kessel-Lo 2000 U13 B Sp.Rotselaar U13 C
6 mrt 15:00 SK.Nossegem 1 Sp.Rotselaar 1 A
6 mrt 15:00 KNV.Keerbergen Sp.Rotselaar 1 B
9 mrt 20:30 Sp.Rotselaar RESERVEN FC.Tildonk RESERVEN
11 mrt 20:00 KVC.Kessel-Lo 2000 PROV. VROUWEN Sp.Rotselaar PROV. VROUWEN
11 mrt 20:30 Sp.Rotselaar VETERANEN VK Wakkerzeel VETERANEN B
12 mrt 9:30 Sp.Rotselaar GEW. U6 A KFC.Sp.Haacht Statie GEW. U6
12 mrt 9:30 Sp.Rotselaar PROV. U9 A K.St.Haasrode PROV. U9 A
12 mrt 9:30 Sp.Rotselaar PROV. U9 B K.St.Haasrode PROV. U9 B
12 mrt 9:30 Sp.Rotselaar U6 B KAC.Betekom U6
12 mrt 10:00 KFC.Herent GEW. U8 C Sp.Rotselaar GEW. U8 C
12 mrt 10:00 Sp.Rotselaar PROV. U11 A HO.Veltem PROV. U11 A
12 mrt 10:00 Sp.Rotselaar PROV. U10 A KVC.Kessel-Lo 2000 PROV. U10 A
12 mrt 10:30 RC.Meldert GEW. U7 Sp.Rotselaar GEW. U7 C
12 mrt 11:00 Sp.Rotselaar PROV. U13 A KV.Tervuren-Duisburg PROV. U13 A
12 mrt 11:00 Sp.Rotselaar PROV. U12 A Oud-Heverlee Leuven PROV. U12 C
12 mrt 11:00 HO.Veltem PROV. U8 A Sp.Rotselaar PROV. U8 A
12 mrt 11:00 HO.Veltem PROV. U8 B Sp.Rotselaar PROV. U8 B
12 mrt 11:30 Sp.Rotselaar GEW. U11 B VC.Bekkevoort GEW. U11 A
12 mrt 11:30 Sp.Rotselaar GEW. U11 C KFC.Rap.Wezemaal GEW. U11
12 mrt 12:30 SC.Aarschot GEW. U7 B Sp.Rotselaar GEW. U7 B
12 mrt 13:00 Sp.Rotselaar U12 B Gr.Vossem U12
12 mrt 13:00 Sp.Rotselaar U13 B HO.Bierbeek U13 C
12 mrt 13:00 Sp.Rotselaar U15 B KFC.Rap.Wezemaal U15 A
12 mrt 13:30 KFC.Meise PROV. U15 A Sp.Rotselaar PROV. U15 A
12 mrt 15:00 Zemst Sp. FM GEW. U21 Sp.Rotselaar GEW. U21 B
12 mrt 15:00 Sp.Rotselaar U10 B KFC.Rap.Wezemaal U10
12 mrt 15:00 Sp.Rotselaar U13 C HO.Veltem U13 B
12 mrt 16:45 Sp.Rotselaar U15 C Zemst Sp. FM U15
12 mrt 17:00 HO.Veltem U17 B Sp.Rotselaar U17 B
12 mrt 18:00 Sp.Rotselaar 1 B KFC.Sp.Haacht Statie
12 mrt 19:00 SC.Out-Hoegaarden PROV. U21 A Sp.Rotselaar PROV. U21 A
12 mrt 20:15 Sp.Rotselaar 1 A VK.Holsbeek 1 A
13 mrt 9:30 OHR.Huldenberg PROV. U17 A Sp.Rotselaar PROV. U17 A
13 mrt 11:00 Sporting Kampenhout GEW. U7 B Sp.Rotselaar GEW. U7 A
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!